Mehr von Agjensi Udhetimesh ( Hima Travel ) auf Facebook anzeigen. Me klikimin në butonin “Bli biletën” ose “Zgjidh nisjen” (në varësi të alternativës së kërkimit) zgjidhni linjën e dëshiruar të autobusit. BILETA AUTOBUZI, BILETA AVIONI, BILETA TRAGETI, PAKETA TURISTIKE SHOQERUAR ME OFERTA SPECIALE, ETJ. Agjensi Udhetimesh Alexandra është në Facebook. Ofrojmë linja të rregullta me autobus Kosovë - Svicër dhe anasjelltas. 4. Udhetime me autobus, AGJENSI UDHETIMI & TURISTIKE ME OFERTAT ME TE MIRA NE TREG - Duration: 1:14. Udhëtari duhet të jetë në vendin e percaktuar për nisje së paku 15 minuta para nisjes së autobusit. Argjendari "Festim" Hotel Llolla. Agjensi Udhetimesh ( Hima Travel ) Heute um 05:00. Udhëtim në Amsterdam me Autobus. Passwort vergessen? Travel Agency. E-motion … Vrejtje: Gjatë kohës së masës së izolimit në kthim nga Kosova për rezervime kontaktoni zyrën për informata shtesë spese udhëtimet janë të redukuara! Udhetim ne gr, This error message is only visible to WordPress admins. Plazh.com. oder. Instagram: agjensi.udhetimesh.sunrise * Instagram: agjensi.udhetimesh.ideal * E-mail: [email protected] * E-mail: [email protected] Vjeshtë në Paris, 7 ditë €349 France Dita e Parë: Nisja në orën 01:00 nga Tirana me autobus. Tirane - Qytetet e Italise me rruge Tokesore . Agjensi Udhetimesh ( Hima Travel ) Heute um 09:30 # Pushimeluksi MALDIVAS,parajsa tokësore ! Ofrohen bileta autobusi per ne Greqi, bileta autobusi per Itali, bileta autobusi per Gjermani, bileta autobusi per Turqi, bileta autobusi per Kosove, bileta autobusi per Zvicer, bileta autobusi per Maqedoni, por edhe autobusa me qera. Festoni Krishtlindjet ne Beograd Dhjetor: 23 – 25 Dhjetor Cmimi: 85 Euro/personi (mengjes) Cmimi: 109 Euro/personi (mengjes + darke) Dita 1: Ora 05:00, nisja nga Tirana me autobus drejt pikës kufitare të Hani i … Të marteve dhe shtuneve per Shqipëri dhe Kosovë nëpërmjet Malit të Zi, dhe dy herë në jave për Maqedoninë e veriut nëpërmjet Kroacisë. if (d.getElementById(id)) return; Bodini Travel - Agjensi Udhetimi me Autobus Tirane, operon prej vitesh ne kryeqytetin e Shqiperise, duke ofruar transport udhetaresh kombetar dhe nderkombetar. Jetzt nicht. TIRANE - SUEDI. Me teper. Bileta nuk kthehet, mund te behet shtyrja e udhetimit ne marreveshje me agjensine 3 dite    para skadences se biletes. Bileta avioni, Bileta tageti, Bileta autobuzi, Ekskurion, Grupe, Krociera me cmimet me te mira ne treg te ofruara nga eTour :: Oferta Turistike Barileva Turist Sh.p.k. Ture Ndërkombëtare me Autobus € 189 / Person 5 Ditë / Nisje më 6 Mars Pranverë në Vjenë dhe Budapest. Albanian Eagle Tours. Nisje Dt. Deshironi të udhëtoni në vende të ndryshme të evropes, ateherë edhe për këtë gjë kemi nje zgjidhje shumë të mirë dhe lirë per ju.Në bashkëpunim me kompaninë tash shume të njohur, Flixbus, mundë të udhëtoni në çdo cep të evropes, me autobusë modern dhe çmime të uleta.Bleni online bileta autobusi duke filluar edhe nga 5 Euro. Cmim Biletash; KONTAKT. Kosovë Zvicër - Ma, 05 JAN 2021, 07:00 - MËR, 06 JAN 2021, 07:00. prej 100.-CHF. Passwort vergessen? Regullore ; Kontrate Sherbimi; Licencimi; ALBANIA; Location; KALENDAR; Rezervo ketu. Vizional Production 5,248 views. Agjensi udhetimi. Dita e pare:-Nisja nga Tirana ne oren 06:00.-Nisja nga Durresi ne oren 05:00.-Nisja nga Elbasani ne oren 06:30. Udhëtim me Autobus. Stamboll me Autobus , 4 dite nga 59 € Stamboll - U d hetim me autobus date 01 , 07, 14, 21, 28 Janar, Akomodimi Hotel 4* Budget - €59 , Hotel 4* Luxury (SPA Pishine e brendshme) - €79 me mengjesin te perfshire .Shetitjet dhe transfertat si ne Program.Shoqerues grupi nga Agjensia .. 11.Kompania  nuk eshte e detyruar te  coje pasagjerin jashte  stacioneve te planifikuara  ne bilete . Plotësoni kutitë e detyrueshme për blerësin dhe udhëtarët, kryeni pagesën dhe t’ia kaloni sa më mirë në udhëtimin Tuaj. Agjensi udhetimesh Hima Travel kontakt : 069 47 67 427 Hima Travel Ju Sherbejm : - Paketa turistike - Turqi -... Rruga Muhamet Gjollesha . ++355 67 71 70 117 (Whats App,Viber) ++355 69 57 51 139 Instagram: @home.travel.agjensi Facebook: Home-Travel Agjensi Udhetimesh Email: hometravel87@gmail.com See More 9.Pasagjeri  duhet te  jete ne vendin e nisjes  30 min para  orarit te  percaktuar  per nisje. GUIDA ME AUTOBUS; SKI - UDHETIME; AUTOBUZA. Dortmund +49 15 25 94 147 . Albatours D . Kompania Transportit  nuk mban pergjegjesi ne rast vonese per shkak te motit,     kontrollit ne dogane ose   te ndonje shkaku tjeter qe nuk varet  nga    kompania, 3. Intertours mbanë linjën e rregullt Zvicerr - Kosovë - Zvicerr. Argjendari "Festim" Hotel Llolla. Posted on 23 … 8.Nese anullohet  udhetimi per faj te  kompanise  pasagjerit i kthehet  pagesa e plote . Gefällt 2.260 Mal. Posted on 23-Oct-2020. Business Service. Travel Agency . GUIDA ME AUTOBUS; SKI - UDHETIME; AUTOBUZA. js.src = 'https://connect.facebook.net/sq_AL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.11'; Shijoni cdo moment të udhëtimit me Zenith. fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); Call 069 205 1939 Make Appointment Get directions WhatsApp 069 205 1939 Message 069 205 1939 Contact Us Get Quote Find Table Place Order View Menu. Gefällt 2.260 Mal. dokumentacioni për udhëtim duhet të përfshijë:- pasaportën biometrike; - siguracionin e shëndetit për udhëtimin për ditët e qëndrimit; - ftesën nga pala pritëse ose, në mungese të saj, rezervimin e vlefshëm të hotelit; - mjete monetare të mjaftueshme për të siguruar qëndrimin (minimalisht 80 euro në ditë). Tour Agency. Udhëtime me Autobus. 1:14 ; Dergojani miqve tuaj kete oferte me: selanik selanik Udhetim ne Selanik Udhëtim në Selanik, 14 Shkurt, 3 ditë, €89 Udhëtim në Selanik me Autobus nga Agjensi Udhëtimi me Autobus Kalemi Travel and Tours. Rinori Travel. Open today until 20:00. Travel Agency. Travel Agency. Aktueller Beitrag der Seite. SHQIPERI - GJERMANI. 297K likes. +49/234-387431, 0179-5091634 Të marteve dhe shtuneve per Shqipëri dhe Kosovë nëpërmjet Malit të Zi, dhe dy herë në jave për Maqedoninë e veriut nëpërmjet Kroacisë. Autobuz:Tirane-Kosove; Autobuz: Tirane-Gjermani; Tirane-Itali /Tokesore / Tirane - ITALI ( Det & Tok) FLUTURIME. Global Tours Albania. Albania Offroad Adventures L. Holta Gramsh . Udhëtime me autobus në: Shqipëri: Turqi: Kroaci: Slloveni: Greqi: Itali: Austri: Francë : Gjermani: Zvicerr: Rezervime të biletave për aeroplan . Rruga më e sigurt për në vendlindje! Call to book! mbanë linjat e rregullta nga Kosova për në Gjermani dhe anasjelltas përmes shteteve Serbi, Hungari dhe Austris. Ne Rast moslejimi nga ana e doganes  per kalimin e kufirit nuk eshte pergjesi e kompanise    transportit    dhe nuk ju takon rimbursimi i biletes. #TAG Mikeshen tuaj te zemres qe do d Agjensi Udhetimesh ( Hima Travel ) Travel Agency. Agjensi Udhetimesh ( Hima Travel ) Agjensi Udhetimi . Nese  pasagjeri  humbet  bileten  nuk eshte pergjegjesia e kompanise. Çdo të marte, merkure, premte dhe shtune nisje me autobus per Kosove permes Hungarisë. Deshironi të udhëtoni në vende të ndryshme të evropes, ateherë edhe për këtë gjë kemi nje zgjidhje shumë të mirë dhe lirë per ju.Në bashkëpunim me kompaninë tash shume të njohur, Flixbus, mundë të udhëtoni në çdo cep të evropes, me autobusë modern dhe çmime të uleta.Bleni online bileta autobusi duke filluar edhe nga 5 Euro. Travel Service. Pakete Turistike nga Kalemi Travel & Tours: Udhëtim në Vjenë, Budapest, dhe Beograd. Neli Resort. Rezervime me Aeroplan. Albanian Eagle Tours. Udhëtim me autobus me kosto të ulët. Pages Liked by This Page. Bashkangjitu në Facebook për t'u lidhur me Agjensi Udhetimesh Alexandra dhe të tjerët që mund t'i njihni. * Ne nisje dhe ne mbrritje duhet ti nenshtroheni regullave te covid19 qe ka Gjermania. var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; Kontakt. Çdo  te  Martë e te  Premte ora 23:00   (nga  HAMBURGU) per  Tiranë me kalim  Gjermani - Austri -  Kroacia  - Mali i  Zi - Shqipëri. KUSHTET E LEVIZJES SE LIRE ME PASAPORTE BIOMETRIKE NE BE  ( ne kushte normale ) JANE : Në rastin kur pasagjerit nuk i kërkohet vizë hyrjeje për në destinacionin ku udhëton, atëherë. Tour Agency. Udhëtim në Amsterdam me Autobus nga Agjensi Udhëtimesh me Autobus Kalemi Travel and Tours. Global Tours Albania. Hotel 3* – €39 Hotel 4* – €45 Paketa me transport individual – €10/person. Nga 5 Janari i vitit 2018 kemi filluar me linjen për udhëtim nga Kosova për Zvicer dhe anasjelltas përmes Shqipërisë dhe Kroacisë. Deshironi të udhëtoni në vende të ndryshme të evropes, ateherë edhe për këtë gjë kemi nje zgjidhje shumë të mirë dhe lirë per ju.Në bashkëpunim me kompaninë tash shume të njohur, Flixbus, mundë të udhëtoni në çdo cep të evropes, me autobusë modern dhe çmime të uleta.Bleni online bileta autobusi duke filluar edhe nga 5 Euro. ️ Per me teper informacione na gjeni ne Adresen: Rruga, Mihal Grameno, prane shkolles se Baletit. 2,5 mijë pëlqime. Aktueller Beitrag der Seite. Kontaktoni Kalemi Travel & Tours për këtë ofertë apo oferta udhëtimesh të tjera. shqiperi - itali - udhetime me autobus - alb turismo. Arazhmane Turistike. 5.Nese pasagjeri nuk  paraqitet  diten e nisjes  e humbet  bileten  dhe te drejten per te udhetuar. Updates . DUKE NISUR NGA … ️ Per me teper informacione na gjeni ne Adresen: Rruga, Mihal Grameno, prane shkolles se Baletit. Nisje Dt. Gramshi monument i bukur natyror qe nuk duhet humbur. Për vetëm 1323€/ Person ... i Ofertë e vlefshme për datat : 14 -20 Nentor Në çmim janë të përfshira: Fluturimi vajtje-ardhje me nisje nga Tirana (lturkishairlines ). Albatours D . Agjensi udhetimi me autobus per Greqi dhe Turqi Papadakis/Alvavel - Mikel Skufi. Shperndaje. 21 Gusht --- 5 Dite Plazh --- Cmimi 270€ Nisje Dt. Hima Travel Ju ofron bileta avioni të lira për të gjithë botën. Vizitoni “Venecian” e Rajonit Flamand. Sharr Travel me përfaqësi në Prishtinë e Prizren, është e përkushtuar në ofrimin e shërbimeve të transportit rrugor me autobusë modern e komod, shërbime të transportit ajror me aeroplan të kompanive më të njohura botërore. Diply Places . Hotel 3* – €39 Hotel 4* – €45 Paketa me transport individual – €10/person. Me teper. Çdo te Hënë  te  Mërkurë  dhe të Shtunë  në  ora  08:00. Na kontaktoni ne: +49 (0) 234 – 38 74 31 +49 (0) 234 – 414 69 22 +49 (0) 179 – 509 16 34. ose permes Dergo email. Bashkangjitu në Facebook për t'u lidhur me Agjensi Udhetimesh Alexandra dhe të tjerët që mund t'i njihni. Tirane-Itali , linje nderkombetare Autobusi. DYNAMIK -LINES- TRAVEL, AGJENSI UDHETIMI & TURISTIKE ME OFERTA ME TE MIRA NE TREG. Sharr Travel me përfaqësi në Prishtinë e Prizren, është e përkushtuar në ofrimin e shërbimeve të transportit rrugor me autobusë modern e komod, shërbime të transportit ajror me aeroplan të kompanive më të njohura botërore. DYNAMIK -LINES- TRAVEL, AGJENSI UDHETIMI & TURISTIKE ME OFERTA ME TE MIRA NE TREG. Rezervime me aeroplan. Femijet ne moshe deri 2 vjeç udhetojne me bileten e prindit dhe nuk kane ndenjese. Oferta ekskluzive për fluturime Kosovë - Zvicerr me partnerët kryesor: Swissair; Adria Airways; Etj; Në partneritet me . Zvicër Kosov ë - Ma, 05 JAN 2021, 15:30 - Pr, 08 JAN 2021, 15:30. prej 100.-CHF. ⌛Datat 12-19 Teto, ❤️Stambolli – aty ku bashkohen Lindja dhe Pe, Si thoni per nje tour ne #cappadocia GUIDA ME AUTOBUS; SKI - UDHETIME; AUTOBUZA. PAKETA TE NDRYSHME TURISTIKE (INDIVIDUALE & GRUPE) BILETA AVIONI NE TE GJITHE BOTEN BILETA AUTOBUSI (ITALY,GREECE,GERMANY) PAKETA PER MUAJ MJALTI Rruga Don Bosko Tirana. Zenith Travel. Krahina e Suloves per te gjithe gramshiotet Gramsh, Gramshi . DRITA TRAVEL - SHQIPERI - MAQEDONI - KOSOVE - GJERMANI - AUSTRI - ZVICER - SUEDI . Matias Travel & Tours. Kontaktoni Kalemi Travel për këtë udhëtim me guidë, udhëtime më guidë të tjera, udhëtime me autobus të tjera, bileta udhëtimesh me autobus, etj. Bëhuni pjesë e një udhëtimi me guidë në vendet më të bukura të Greqisë Veriore. Jemi kompani e specializuar që ofrojmë shërbime cilësor në transportin rrugor të pasagjerëve me autobusa modern në shumë vende evropiane oder. BusTicket4.me Ju uron rrugë të mbarë. Autobuz:Tirane-Kosove; Autobuz: Tirane-Gjermani; Tirane-Itali /Tokesore / Tirane - ITALI ( Det & Tok) FLUTURIME. Më poshtë kemi prezantuar listën e relacioneve përmes të cilave ju mund të bëni edhe rezervimin online të biletave . Cmim Biletash; KONTAKT. Autobus.al eshte nje sistem i dedikuar B2B dhe B2C per bileta autobusi per linja nderkombetare. ++355 67 71 70 117 (Whats App,Viber) ++355 69 57 51 139 Instagram: @home.travel.agjensi Facebook: Home-Travel Agjensi Udhetimesh Email: hometravel87@gmail.com See More Ministria e Zhvillimit Ekonomik, Turizmit, Tregtisë dhe Sipërmarrjes. Mundet te udhetojne ne vajtje pa problem vetem personat me dokumenta: ne cdo rast jane autoritetet e Policise Kufitare ato qe vleresojne dokumentacionin, * Ne ardhje mund te udhetoje cdo person me pashaporte Shqiptare apo  te  nje  vendi te  BE. Programi. Udhëtime me autobus ; Paketa Indivduale ; Linja Prishtinë-Tiranë-Prishtinë ; Linja Kosovë - Zvicër - Kosovë . Shija e Traditës. Pas kryerjes së veprimeve doganore kufitare në Muriqan, vazhdimi i udhëtimit gjatë rivieres së Malit të Zi. Rezervime me aeroplan të biletave për të gjitha destinacionet e botës. Udhëtim në Amsterdam me Autobus nga Agjensi Udhëtimesh me Autobus Kalemi Travel and Tours. 28 --- 5 Dite Plazh --- Cmimi 260€ Nisje Dt. Rezervime me traget . Vizitoni “Venecian” e Rajonit Flamand. Neli Resort. Call now. Shija e Traditës. Call 069 205 1939 Make Appointment Get directions WhatsApp 069 205 1939 Message 069 205 1939 Contact Us Get Quote Find Table Place Order View Menu. Interest. 400 000 linja ditore në rreth 2500 destinacione në mbi 34 shtete të ndryshme evropiane. Më poshtë kemi paraqitur disa detaje rreth kësaj linje. Rezervoni udhëtim me autobus online. BILETA AUTOBUZI, BILETA AVIONI, BILETA TRAGETI, PAKETA TURISTIKE SHOQERUAR ME OFERTA SPECIALE, ETJ. Autobus.al eshte nje sistem i dedikuar B2B dhe B2C per bileta autobusi per linja nderkombetare. 28 --- 5 Dite Plazh --- Cmimi 260€ Nisje Dt. Travel Agency . 3- shtetas me pashaporte te cdo vendi tec BE. Agjensi udhetimi me autobus per Greqi dhe Turqi Papadakis/Alvavel - Mikel Skufi. Pati Travel Agjensi. Call to book! STRUGE, OHER, SHEN NAUM, GJIRI I KOCKAVE, TUSHEMISHT, DRILON 5-6 , 12-13 , 19-20 , 24-25, 25-26 , 26-27 Dhjetor. Agjensi Udhetimesh "CELA Travel", Lushnja, Albania. Udhetim, Fundjave ne VALBONE --- All Inclusive KLOBES.shpk RRuga hamit dollani, Gramshi . Open today until 20:00. Udhëtim në Vjenë, Budapest, dhe Beograd. Udhëtim në Amsterdam me Autobus. Udhëtim me Autobus. PAKETA TE NDRYSHME TURISTIKE (INDIVIDUALE & GRUPE) BILETA AVIONI NE TE GJITHE BOTEN BILETA AUTOBUSI (ITALY,GREECE,GERMANY) PAKETA PER MUAJ MJALTI Rruga Don Bosko Tirana. Agjensi udhetimi. Travel Agency. Kontaktoni Kalemi Travel për këtë udhëtim me guidë, udhëtime më guidë të tjera, udhëtime me autobus të tjera, bileta udhëtimesh me autobus, etj. Janinë Meteora – Udhëtime me Autobus. Business Service. TIRANE - ZVICER. (function(d, s, id) { Seiten, die dieser Seite gefallen. Kompania nuk mban asnje pergjegjesi per bagazhet, te cilat duhet te jene nen mbikqyrjen     e pasagjerit gjate gjithe kohes se udhetimit dhe ngarkim- shkarkim. Agjensi Udhetimesh ( Hima Travel ) Travel Agency. 297K likes. € 239 / person 7 Dite / Nisje më 8 Mars Pranverë në Pragë dhe Vjenë. 400 000 linja ditore në rreth 2500 destinacione në mbi 34 shtete të ndryshme evropiane. Home Page Destinacionet Rregullorja Rreth nesh Na Kontaktoni. Travel Agency. Agjensi Udhetimesh ( Hima Travel ). 4. Diply Places . Stamboll me Autobus , 4 dite nga 59 € Stamboll - U d hetim me autobus date 01 , 07, 14, 21, 28 Janar, Akomodimi Hotel 4* Budget - €59 , Hotel 4* Luxury (SPA Pishine e brendshme) - €79 me mengjesin te perfshire .Shetitjet dhe transfertat si ne Program.Shoqerues grupi nga Agjensia .. Agjensi Udhetimesh ( Hima Travel ) Heute um 05:00. Bus travel agent in Durres/Agjenci udhetimi me autobus ne Durres. Autocars Rmz Travel Nema, Jagodina . Pas kryerjes së veprimeve doganore kufitare në Muriqan, vazhdimi i udhëtimit gjatë rivieres së Malit të Zi. Agjensi Udhetimesh Alexandra është në Facebook. 2,7 mijë pëlqime. Travel Service. Festoni Krishtlindjet ne Beograd Dhjetor: 23 – 25 Dhjetor Cmimi: 85 Euro/personi (mengjes) Cmimi: 109 Euro/personi (mengjes + darke) Dita 1: Ora 05:00, nisja nga Tirana me autobus drejt pikës kufitare të Hani i … Kontakt. Intertours, agjension prestigjioz . Updates . Cmimi Me Mengjes €50 Cmimi Me Mengjes + Darke €55 . Datat e tjera te nisjeve: 21 Mars. Na kontaktoni ne: +49 (0) 234 – 38 74 31 +49 (0) 234 – 414 69 22 +49 (0) 179 – 509 16 34. ose permes Dergo email. 10. 6.Pasagjeret qe e kane bilete Vajtjeardhje  te  percaktuar    duhet ta  konfirmojne ate min 5  dite para dates se nisjes . GRAMSH-ELBASAN-ALBANIA, Gramshi . … Anmelden. Pati Travel Agjensi. Rezervime me aeroplan. Udhetoni me autobus prej Belgjike per ne Kosove me linje te rregullt Udhetime te rregullta Bruksel - Prishtine cdo te marte dhe premte nepermjet Hungarise. Rruga më e sigurt për në vendlindje! Interest. Logohu Agjent +377 44 184 195 info@shpejtimi.net ... Tek kompania Shpejtimit ju mund te gjeni oferten me te mira për ekzkursione për grupe të vogëla nga 8 - 15 e deri tek grupet me mbi 50 persona, - Ju lutemi dërgoni kërkesën me destinacionin e dëshiruar ne info@shpejtimi.net. Oferta Turistike ne mbare boten. 21 Gusht --- 5 Dite Plazh --- Cmimi 270€ Nisje Dt. Rezervime për Traget. Hima Travel Ju ofron bileta avioni të lira për të gjithë botën. Globus Travel. Adresa: Rruga Mine Peza, Tirana 1001, Albania. Enjoy Zenith Experience...Eksperiencat e udhëtimeve, pushimeve dhe ofertave më unike me cmimet më konkuruese në treg, në cdo muaj të vitit. Nisje, Stamboll 3 Netë 4 Ditë Me rastin e shfrytëzimit të sistemit për rezervime, ... Linja e rregullt me autobus, Kosovë - Zvicer - Kosovë përmes Kroacisë . #Lefkada best summer beaches only at ️ Agjensi Udhetimesh Supreme Travel & Tours Plazh ne Parajsen Blu te #LEFKADA 3 vende te lira per dt.17 gusht ️270€. Ministria e Zhvillimit Ekonomik, Turizmit, Tregtisë dhe Sipërmarrjes. Agjensi udhetimesh Hima Travel kontakt : 069 47 67 427 Hima Travel Ju Sherbejm : - Paketa turistike - Turqi -... Rruga Muhamet Gjollesha . Pages Liked by This Page. Posted on 23 … Rezervime me traget. Plazh.com. js = d.createElement(s); js.id = id; Bodini Travel - Agjensi Udhetimi me Autobus Tirane, operon prej vitesh ne kryeqytetin e Shqiperise, duke ofruar transport udhetaresh kombetar dhe nderkombetar. Globus Travel. Rezervimi online i bus biletave. Linja e Autobuave per Sofie Maqedoni - Autobus per Greqi nga Shqiperia - Bileta Autobusi per Sofie, Bileta Autobusi per Gjermani, shqiperi sofie, autobus shqiperi maqedoni, makina me qera. Anmelden. Autobuz:Tirane-Kosove; Autobuz: Tirane-Gjermani; Tirane-Itali /Tokesore / Tirane - ITALI ( Det & Tok) FLUTURIME. STRUGE, OHER, SHEN NAUM, GJIRI I KOCKAVE, TUSHEMISHT, DRILON 5-6 , 12-13 , 19-20 , 24-25, 25-26 , 26-27 Dhjetor. #TAG Mikeshen tuaj te zemres qe do d 2. san benedetto del tronto (ap) - berat dokumentacioni për udhëtim duhet të përfshijë: LINJE AUTOBUSI , TIRANE -GJERMANI ,TIRANE - KOSOVE ,TIRANE -ITALI. Dita e pare:-Nisja nga Tirana ne oren 06:00.-Nisja nga Durresi ne oren 05:00.-Nisja nga Elbasani ne oren 06:30. Gjermani +49 17 62 57 16 100. Call now. Cmim Biletash; KONTAKT. Agjensi Udhetimesh ( Hima Travel ). 1. Agjensi Udhetimesh- ABA Travel . Neues Konto erstellen. Çdo te Hënë  te  Mërkurë  dhe të Shtunë  në, Gjermani  -  Austri - Kroaci - Mali i Zi - Shqipëri, Kushtet e  levizjeve ne  kohen e Pandemise  Covid 19. Travel Agency. Udhëtim me autobus me kosto të ulët. Tiranë Beograd me Autobus nga Agjensi Udhëtimesh me Autobus Kalemi Travel & Tours. Çdo të marte, merkure, premte dhe shtune nisje me autobus per Kosove permes Hungarisë. Agjensi Turistike Hima Travel , Bileta Avioni , Agjensi udhetimi , Bileta Avioni Per itali, Gjermani , Udhetime me guide , Paketa Turistike Femijet  2 - 9.99 vjeç  kane sediljen  e tyre  dhe  perfitojne 10 euro  zbritje nga  cmimi  i biletes . Neues Konto erstellen. LAJMERIM. Agjensi Udhetimesh ( Hima Travel ) Agjensi Udhetimi . Rregullore dhe kushtet e udhëtimit . Jetzt nicht. }(document, 'script', 'facebook-jssdk')); Akoma nuk keni rezervuar per Stamboll ❌5 Ve, Strugë - Ohër - Shën Naum - Drilon ( Su, #Plazh ne #Sharm El Sheikh Matias Travel & Tours. Ofrohen bileta autobusi per ne Greqi, bileta autobusi per Itali, bileta autobusi per Gjermani, bileta autobusi per Turqi, bileta autobusi per Kosove, bileta autobusi per Zvicer, bileta autobusi per Maqedoni, por edhe autobusa me qera. Zenith Travel. Barileva Turist . Mehr von Agjensi Udhetimesh ( Hima Travel ) auf Facebook anzeigen. 3. 7.Pasagjeret  kane te drejte te marin  falas nje valixhe  valixhen e dyte e kan me pagese extra. Udhetim me bus Geneve-Presheve - Prishtine-Prizren Udhetim me bus Geneve-Presheve - Prishtine-Prizren +49/234-387431, 0179-5091634 Instagram: agjensi.udhetimesh.sunrise * Instagram: agjensi.udhetimesh.ideal * E-mail: [email protected] * E-mail: [email protected] Vjeshtë në Paris, 7 ditë €349 France Dita e Parë: Nisja në orën 01:00 nga Tirana me autobus. Kontaktoni Kalemi Travel për këtë udhëtim me guidë, udhëtime me guidë të tjera, udhëtime me autobus të tjera, bileta autobusi, etj. Agjensi udhetimi Tirana Travel 2, Tirana. 4. ÇMIME SPECIALE PËR FAMILJE! Bus travel agent in Durres/Agjenci udhetimi me autobus ne Durres. Agjensi udhetimi Tirana Travel 2, Tirana. Seiten, die dieser Seite gefallen. Posted on 23-Oct-2020. Nearby travel agencies. 3. #Lefkada best summer beaches only at ️ Agjensi Udhetimesh Supreme Travel & Tours Plazh ne Parajsen Blu te #LEFKADA 3 vende te lira per dt.17 gusht ️270€. Qytetet . Taçjatravel shtermen elbasan, Shtërmen . Udhetime me autobus Zvicerr-Kosove cdo te marte dhe premte nepermjet Hungarise.