Gefällt 2.032 Mal. Mbrritja në Bruksel… tarifat weekend te muajit te percaktuar:. Vizitë e shkurtër në Utrecht-it. TEPELENË– Një aksídent ka ndodhur në orët e vona të mbrëmjes së djeshme në aksin rrugor Memaliaj-Tepelenë, në vendin e quajtur Ura-Bençës. “Na kanë thënë se do të hapet një terminal në orën 6 të mëngjesit, por ende nuk e dimë me siguri. Udhëtim 70-ditor me Autobus nga India në Angli. Vetëm vajtje. Për prenotime na kontaktoni në: ☎Tel:+355 (0) 4 22 46 747 Mob: +355 (0) 69 21 32 903 \ + … Sistemimi dhe Fjetje … From the date of departure choose the one that suits you best taking into account price, departure time, carrier etc. Bileta autobusi me cmime të lira nga Agjensi Turistike Kalemi Travel and Tours. Autobusë nga Prishtinë për në Tiranë: Gjeni oraret dhe blini bileta në internet. Viend në Divjakë, Berat& Tiranë 3ditë/2net ; Vikend në Divjakë 2ditë/1natë Ngjyra e furgonit e zeze me xhama te zi. Mbrritja në Paris ora 13.4 Autobusi me targa greke ITY2760, po shkonte në Athinë për të marrë pasagjerë, ndërsa nuk ndodhej asnjeri […] CONTACT ME . Edhe pse është dhënë urdhër për mbylljen e të gjitha linjave ajrore apo tokësore me Greqinë, një autobus me 30. Me Marrveshje. Udhëtimi i kthimit me autobus për në Tiranë, nëpermjet Selanikut. ... Autobus Taksi Makina me qera. VITI I RI NË BRUKSEL AMSTERDAM 6 DITË 30 DHJETOR 04 JANAR 599 €/P ️ PROGRAMI: DITA E PARË: Fluturimi direkt për në Amsterdam. All Rights Reserved. Udhëtimi me avion direkt Prishtinë - Paris. Fluturimi direkt me avion Tiranë - Stamboll - Tiranë, Nisja në Mëngjes heret nga Tirana, Kthimi në mbrëmje vonë nga Stambolli. Shëtitjet në Stamboll me autobus (sipas programit) Shoqërues dhe guidë shqiptare, për të gjithë ditët e qëndrimit Transfertat Aeroport – Hotel – Aeroport Cmimi 199 Euro / Personi 3 DITE 04/03/2020 Shoqërues Shqiptar gjatë Udhëtimit. Makina me qera. Prenotoni sot Shkup bruksel na Kontaktoni Online Booking Engine that offers every type of tourist product to the user, Hotels, Apartments and other services, with a quick search according to a minimum input of information, which gives every kind of offer, ideal for all sorts of tourism, be it Corporate or end consumer. Shkurti është një d... Kroacia njihet si një vend mjaft atraktiv për turistët nga e gjithë bota, ku padyshim bukurinë më të madhe ja jep qyteti i bukur i Dubrovnikut. udhëtime me guidë të tjera, bileta autobusi, etj. Bileta Avioni Shkup bruksel Me Cmimet me te mira online te lira per Bileta me Oferte Low Cost. Linje te rregullte me autobus nga Tirana TIRANE - SOFJE-merkure dhe te diele 19.00 TIRANE - KROACI - GJERMANI-merkure dhe te shtunde 08.00 TIRANE - BRUKSEL -cdo te shtunde 06.00 TIRANE - … France Dita e Parë, 28 Dhjetor 2016: Transferimi me Autobus nga Tirana në Aeroportin e Prishtinës. Duration 3h Frequency Once daily Estimated price $17 - $40 Schedules at ms.mk. SHQIPËRI: Charles Michel nesër në Tiranë. dhe brenda 15 minutash gjat orarit te punes (08:00-19:30) do ju kthejme pergjigje .. Informacion me i hollesishem kliko - Tirana International Airport Fluturimi direkt Tiranë - Amsterdam - Tiranë. Plotësoni kutitë e detyrueshme për blerësin dhe udhëtarët, kryeni pagesën dhe t’ia kaloni sa më mirë në udhëtimin Tuaj. 2. Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit. ️ Bileta Avioni duke filluar nga 35€ , linje direkte me nisje nga Tirana Tiranë - Viene 35 € Tiranë - Torino 35 € Tiranë - Milano 35 € Tiranë - Venecia 35 € Tiranë - Bergamo 40 € Tiranë - Londër 45 € Tiranë - Pisa 55 € Tiranë - Berlin 50€ Tiranë - Verona 49 € Tiranë - Bruksel 55€ Tiranë - Paris 49 € Sharr Travel me përfaqësi në Prishtinë e Prizren, është e përkushtuar në ofrimin e shërbimeve të transportit rrugor me autobusë modern e komod, shërbime të transportit ajror me aeroplan të kompanive më të njohura botërore. By continuing to use this site, you agree to the use of these cookies. Udhëtim i përbashkët. Udhëtim me autobus me kosto të ulët. I rritur : Hoti me kabinetin e tij niset për në Tiranë me autobus; Vrasja e pronarit të “Selo Tours”, dalin pamjet si ndodhi rasti (VIDEO) Vrasja e pronarit të “Selo Tours”, reagojnë familjarët; Arrijnë helikat për parkun energjetik në Bajgorë (VIDEO) Serbi: Vritet një burrë nga Kosova, dyshohet se është pronari i “Selo Tours” Globi Travel & Tours, Tirana. TIRANË-‘BELLE AIR’, kompanisë ajrore në tregun shqiptar i jepet çmimi “Kompania ajrore e re me performancën më të mirë” nga Aeroporti Ndërkombëtar i Athinës.. BELLE AIR regjistroi trafikun më të lartë të numrit të pasagjerëve për vitin 2011 midis kompanive të reja që lançuan skedulin e operacioneve të tyre një vit më parë. Udhëtimi zgjat 3.5 orë, pa ndalesa. Tiranë Barcelonë me Autobus 28 Mars, 7 dite, €329 – Udhëtim me Guidë në Barcelonë. Tiranë Barcelonë me Autobus nga Agjensi Udhëtimesh me Autobus Kalemi Travel. Rama njoftoi mbylljen e kufijve, një autobus me 30 udhëtarë vjen në Tiranës përmes Kakavijës, Policia: Do vetëkarantinohen. Dortmund-Tirane 150 Euro vetem nje drejtimshe me tragetin e perfshire. The Valentine's Day reminds us once more that one should more often say "I love you". 2, Kodi postar 1001, Tiranë, Shqipëri 8 Shtator, 2020. +49/234-387431, 0179-5091634 Në Tiranë nesër të gjitha gratë e vajzat udhëtojnë falas me autobus “Nesër transporti publik për gratë dhe vajzat e Tiranës do të jetë falas", është kjo dhurata e Bashkisë së Tiranës për gratë e kryeqytetit me … Rezervim për autobus ; Rezervim për aeroplan ; Rezervim për traget ; Ofertat e vikendeve . Viti i Ri: Paris, Bruksel, Amsterdam 8 Ditë 649€ – Hollande – Dita e Parë, 29 Dhjetor 2018: Fluturimi direkt Tiranë – Amsterdam. Bruksel-Tiranë. Vajtja 06:30 07:20 50,95 EUR Kthimi Air Albania , BelleAir, Bileta Avioni, Shqiperia, Albania I rrethuar nga stafi, përfaqësues të Ambasadës dhe gazetarë, ai dukej më i fokusuar te takimi me Presidentin Rompoi sesa te problemi i kthimit në Tiranë. bileta avioni, ofertat e fundit, bileta te lira, bileta me oferte, bileta autobusi, bileta trageti, bileta last minute, deva tours, adria ferries, ventouris Sofia ndodhet në pjesën perëndimore të Bullgari... Festat e Krishtlindjes dhe Vitit të Ri sjellin harmoni në ambiente familiare. Mbrritja në Tiranë. 0800 0888; info@tirana.al; Sheshi Skënderbej, Nd. Me pas transferi në Hotel. Bus from Skopje to Tiranë Ave. Europcar Kosovo HQ +377 44 116 746. Me pas transferi në Hotel. Ofrohen bileta autobusi per ne Greqi, bileta autobusi per Itali, bileta autobusi per Gjermani, bileta autobusi per Turqi, bileta autobusi per Kosove, bileta autobusi per Zvicer, bileta autobusi per Maqedoni, por edhe autobusa me qera. Taksi. BusTicket4.me wishes you a safe journey. Fjetje 4 Netë në Paris. Nisja në orën 10:40. BusTicket4.me wishes you a safe journey. Rent a Car Geti +377 44 205 500. Një kthim, i fiksuar për të nesërmen në 07:10 të mëngjesit në linjën Bruksel – Vienë – Tiranë. I dyti për nga madhësia dhe numri i banorëve, pas Prishtin&eum... Sofia gjendet nën malin Vitosha, ka 1,300,000 banorë dhe është kryeqyteti i Bullgarisë. Studentët janë të një universiteti në Tiranë. Gazetarja Klodiana Lala konfirmon për ‘BalkanWeb’ se Arditi Spahiu është mik shtëpie i Erion Alibejt (vëllai i burrit të motrës), një personazh i njohur në botën e krimit në Elbasan, i cili u arrestua pak kohë më parë. By clicking on "Buy ticket" or "Select departure" (depending on search options) choose the desired bus route. Ofrohen bileta autobusi per ne Greqi, bileta autobusi per Itali, bileta autobusi per Gjermani, bileta autobusi per Turqi, bileta autobusi per Kosove, bileta autobusi per Zvicer, bileta autobusi per Maqedoni, por edhe autobusa me qera. Enter the name of the city from which your trip starts, and the name of the city in which you're traveling to. 8 Shtator, 2020. Viti i Ri në Bruksel, Amsterdam, 6 Ditë €599, Nisja më 30 Dhjetor. Mëngjeset në Hotele. Vajtja [ Tirana – Ancona ] 1 I rritur 117,70 EUR Vajtja [ Tirana – Athens ] 1 I rritur 92,70 EUR Vajtja [ Tirana – Milano BGY Orio Al Serio ] 1 I rritur 138,02 EUR Fjetje: 3 netë në Amsterdam, 2 natë në Bruksel. Avioni Tiranë-Bruksel ndryshon destinacion, ulet në Paris Publikuar tek: aktualitet , më 15:47 22-03-2016 Pas sulmeve në Bruksel avioni i linjës Tiranë- Bruksel i nisur nga aeroporti "Nënë Tereza" ka ndryshuar destinacion dhe është ulur në aeroportin e Parisit “Charles de Gaulle”. I prepared a small suitcase, took the glasses, wallet and a little money, and decided to give myself a little break and go on a trip to Ohrid. Ajo u hap më 1 tetor te vitit 2008. The UNESCO World Heritage town of Regensburg is a dream destination for history monuments and culture. Departures are described by departure time, duration, carriers, bus quality, schedules with mileage, discounts etc. Done right, there are few better combinations in life than warm sand, stunning coastline and a heavy dose of blissful electronic music. Mëngjeset në Hotele. Dita e Pestë, 5 Nëntor 2012: Mëngjesi në Hotel. Plotësoni kutitë e detyrueshme për blerësin dhe udhëtarët, kryeni pagesën dhe t’ia kaloni sa më mirë në udhëtimin Tuaj. Udhëtimi me avion direkt Prishtinë – Paris. tarifat weekend te muajit te percaktuar:. Bëni tuajën bileta autobusi për në Gjermani, Itali, dhe vende të tjera. I entered in the bus and depa... One of the most attractive places in Kosovo is definitely Prizren. By continuing to use this site, you agree to the use of these cookies. Skenderbeu Pranë stacionit te trenit Durrës/ AL +355 5222 05 64 +355 69 762 7676 Werner-Hilpert-str.17 34117 Kassel / DE 0049 561 / 989 26 86 Copyright © 2014 - 2021 BusTicket4.me. Agjensi Turistike Vizitohen: Bruksel, Amsterdam, Bruges, Utrecht, Hagë, Rotterdam. Udhetoni me autobus prej Belgjike per ne Kosove me linje te rregullt Udhetime te rregullta Bruksel - Prishtine cdo te marte dhe premte nepermjet Hungarise. Viti i Ri në Bruksel, Amsterdam, 6 Ditë €599, Nisja më 30 Dhjetor. Montenegro Airlines's technical bases are located there. Shoqeria Kopo-Trans ofron sherbime transporti turstike ose eventesh drejt cdo destinacioni me mjete . Nisjet në listë jepen me kohën e nisjes, kohëzgjatjen e udhëtimit, shoqërinë e transportit, cilësinë e autobusit, itenerarin e udhëtimit me gjithë kilometrazhin, uljet e mundëshme të çmimeve etj. Nga nisjet e ofruara zgjidhni atë që Ju përshtatet më mirë duke marrë parasysh çmimin, kohën e nisjes, shoqërinë e transportit etj. Qyteti... Dita e të dashuruarve na përkujton edhe njëherë se dikuj duhet ti themi më shpesh „Të dua“. Bileta / Udhetime Udhetime turistike drejt cdo destinacioni! 1.Fluturimi direkt Tiranë - Gjenevë dhe Milano - Tiranë. Transfertat dhe Shëtitjet sipas Programit me Autobus. ... Rogner Hotel, Bulevardi "Dëshmorët e Kombit", Tiranë Designed by MCN.AL. Sharr Travel me përfaqësi në Prishtinë e Prizren, është e përkushtuar në ofrimin e shërbimeve të transportit rrugor me autobusë modern e komod, shërbime të transportit ajror me aeroplan të kompanive më të njohura botërore. Mësohet se një autobus i linjës Tiranë-Athinë ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në kanal. Fluturimi direkt Tiranë - Amsterdam - Tiranë. Udhetim Me Autobus Tirane Stamboll Behen cdo dite nga e HENA ne te DIELE pervec dites se premte qe ska udhetime. Viti i Ri: Paris, Bruksel, Amsterdam 8 Ditë 649€ – Hollande – Dita e Parë, 29 Dhjetor 2018: Fluturimi direkt Tiranë – Amsterdam. BusTicket4.me Ju uron rrugë të mbarë. 3.Mëngjeset në Hotele. 14. Kerkoni cmim bilete me kedo shoqeri fluturimi dhe per kedo destinacion duke shkruar te. Nisja në orën 20:10. ALL. -Akomodimi në hotel me 3 yje në Stamboll, Sofje dhe Selanik,-Mëngjezet për të gjithë ditët e qëndrimit.-Shëtitjet në Stamboll me autobus (sipas programit)-Shoqërues dhe guidë shqiptare, për të gjithë ditët e qëndrimit-Një lundrim me anije në Bosfor 2.5 – 3 orë për të parë Europën e dhe Azinë. Kontaktoni Kalemi Travel and Tours për këtë udhëtim me autobus. ... Podgorica Airport (also known as Golubovci Airport) is located in Golubovci, 12 km south of Podgorica. 4. 23 Janar, 2020. Një kthim, i fiksuar për të nesërmen në 07:10 të mëngjesit në linjën Bruksel – Vienë – Tiranë. Eksploro Bruksel me FlixBus Trego biletën në telefonin tënd Wi-Fi Rirezervo ose anulo udhëtimin tënd në mënyrë fleksibël Nëse e ke të vështirë hyrjen në faqen e internetit, na telefono në +49 (0)30 300 137 300 ose referoju aplikacioni Google Assistant i FlixBus . Vizitohet: Dubrovnik. Nisja Nga Tirana Ne Stamboll me autbus behet ne oren 12:00 Udhetimet me Autobuz Nga Stambolli ne Tirane behen cdo dite nga e HENA ne te SHTUNE Autobusi i la shqiptarët në qendër … Fill in the required geps about the purchaser and passengers, make your payments and enjoy your ride. Shkruani ne inbox ose Kontaktoni :052262216 . Pasagjer:. Paguani "online" me kartë krediti, ose "offline". Transporti publik ka rifilluar punën pas arritjes së marrëveshjes me Bashkinë e Tiranës për të marrë një pagë të dytë lufte prej 40 mijë lekësh dhe ndryshimi i protokollit, dy kërkesat e tyre të panegociueshme, për të cilat kanë zhvilluar disa protesta. Koci: Faturën e 4 mijë dosjeve po e paguan Kosova. 3 foto. 400 000 linja ditore në rreth 2500 destinacione në mbi 34 shtete të ndryshme evropiane. Për autobus mund të drejtoheni në stacionin e sutobusëve, Rruga Garibaldi, me taksi nga Aeroporti i Prishtinës. Rr. Ka edhe mundësi që të udhëtojmë me autobus në ndonjë vend fqinj dhe pastaj të kthehemi në Shqipëri”, thotë Nirvana. Shëtitjet me autobus sipas programit. ALL. Nëse e ke të vështirë hyrjen në faqen e internetit, na telefono në +49 (0)30 300 137 300 ose referoju aplikacioni Google Assistant i FlixBus . Hafet Tours Phone +389 44 371 066 Email hafet-tours@hotmail.com Website hafet.getbybus.com Bus from Skopje to Tirana Ave. Tiranë Barcelonë me Autobus nga Agjensi Udhëtimesh me Autobus Kalemi Travel. Autobusa me qera ; Rezervoni online . Autobus.al eshte nje sistem i dedikuar B2B dhe B2C per bileta autobusi per linja nderkombetare. Udhëtimi me autobus Tiranë - Ljubljanë - Mynih - Paris - Milano - Trieste - Tiranë. Dita e Parë: Nisja në orën 03:00 nga Tirana me autobus. Nisja nga Prishtina ora 10.40. Podgorica airpo... Tivat Airport is located in the south of Montenegro in the Bay of Kotor, 3 km south of Tivat, 8 km from Kotor and 20 km from Budva. All Rights Reserved. Transfertat dhe Shëtitjet sipas Programit me Autobus. Të tjera detaje dalin në dritë në lidhje me 38-vjeçarin shqiptar të vrarë mbrëmë në Bruksel. Nisja nga Prishtina ora 10.40. 4.Shëtitje me Autobus 5.Shoqërues Shqiptar gjatë gjithë Udhëtimit. Qendra është nd... Historia e aeroportit të Dubrovnikut mund të ndahet në katër periudha të ndryshme, e para e filloi në vitin 1936 në një aeroport në nj&... Bjeshket e Nemuna janë një kurorë e lartë malore në skajin juglindor të sistemit malor Dinarik. udhëtime me guidë të tjera, bileta autobusi, etj. BusTicket4.me Ju uron rrugë të mbarë. Nuk raportohet për persona të lënduar, ndërsa aksidenti ka shkaktuar radhë të gjata automjetesh dhe trafik në qarkullim. Udhëtimi me autobus Tiranë - Zadar - Mynih - Paris - Milano - Tiranë. Me klikimin në butonin “Bli biletën” ose “Zgjidh nisjen” (në varësi të alternativës së kërkimit) zgjidhni linjën e dëshiruar të autobusit. KinG Rent a Car +377 44 640 640. Vendosa ti jap vetes një pushim të vogël dhe të shkoj në një ... Një ndër vendet më atraktive të Kosovës është padyshim Prizreni. Larnaca – Tiranë ... Me avion, autobus ose makinë me qira. Bulevardi Blu Bathore, Tirane, Albania +355 68 666 7858 / +355 68 252 7777 info@pati-travel.com Facebook Instagram Pati Travel Transport Gjermani Shqiperi Autobuz Minibuz Furgona Tirana Çdo katër minuta ndod Sistemimi dhe Fjetje … I rritur : City Municipality of Ljubljana is one of the 11 city municipalities in the country. Udhëtime me kosto të ulët me autobus Trego biletën direkt në telefonin tënd Wi-Fi dhe priza në bord Rezervo tani! Me kthim. Në autobus ndodheshin rreth 50 njerëz dhe udhëtonin në kryeqytetin indian, Nju Delhi. Taking place on 10th - 17th June at the i... Athens is the capital of Greece and one of the most famous cities in Europe. After the Secan... "Mother Teresa" Airport (Rinas Airport) in Rinas is the airport of the capital and at the same time Albania's only international airport for civilian flights. Fill in the required geps about the purchaser and passengers, make your payments and enjoy your ride. Një kthim, i fiksuar për të nesërmen në 07:10 të mëngjesit në linjën Bruksel – Vienë – Tiranë. -Fluturimi direkt me avion Tiranë - Stamboll, Stamboll - Tiranë,-Shëtitjet me Autobus dhe Shoqërues Shqiptar gjatë gjithë udhëtimit.-Udhëtimi është në Grup. Kontaktoni Kalemi Travel and Tours për këtë udhëtim me autobus. Tiranë Prishtin ë. Gjithsej 16 lidhje për datën 12/29/2020 ... Kyçu me Facebook Kliko këtu nese keni harruar fjalëkalimin?